kusy


Slipov├ę nohavi─Źky s potla─Źou listov, sada 4 kusy bord├│ ru┼żov├í 34 36

Slipov├ę nohavi─Źky s potla─Źou listov, sada 4 kusy bord├│ ru┼żov├í 34 36

­čĹî Bavlnen├ę slipov├ę nohavi─Źky zo stre─Źovej bavlny vynikaj├║ exkluz├şvnou potla─Źou. Potla─Ź listov navrhnu├í na┼íimi ┼ítylistami. Vykrojen├Ż strih. Pikotka v p├íse a nohavi─Źk├ích. Sat├ęnov├í ma┼íli─Źka. Rozkrok pod┼íit├Ż bavlnou. Mo┼żno pra┼ą v pr├í─Źke...Jednofarebn├ę otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom ├ëminence, 2 kusy nebesk├í modr├í 85 92 (M)

Jednofarebn├ę otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom ├ëminence, 2 kusy nebesk├í modr├í 85 92 (M)

­čĹî Dobre padn├║ci strih a hypoalerg├ęnna bavlna ... to je nenapodobite─żn├Ż komfort tejto sady 2 ks slipov! Otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom. Vr├║bkovanie 1x1. Predn├Ż diel a rozkrok pod┼íit├ę bavlnou. Biele pr├ídlo perte na 95 ┬░C, farebn├ę na 60 ┬░C. Zn├ímka OEKO-TEX ? zaru─Źuje nepr├ştomnos┼ą l├ítok ┼íkodliv├Żch pre zdravie...Jednofarebn├ę otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom ├ëminence, 2 kusy biela 85 92 (M)

Jednofarebn├ę otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom ├ëminence, 2 kusy biela 85 92 (M)

­čĹî Dobre padn├║ci strih a hypoalerg├ęnna bavlna ... to je nenapodobite─żn├Ż komfort tejto sady 2 ks slipov! Otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom. Vr├║bkovanie 1x1. Predn├Ż diel a rozkrok pod┼íit├ę bavlnou. Biele pr├ídlo perte na 95 ┬░C, farebn├ę na 60 ┬░C. Zn├ímka OEKO-TEX ? zaru─Źuje nepr├ştomnos┼ą l├ítok ┼íkodliv├Żch pre zdravie...Jednofarebn├ę otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom ├ëminence, 2 kusy siv├Ż mel├şr 93 100 (L)

Jednofarebn├ę otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom ├ëminence, 2 kusy siv├Ż mel├şr 93 100 (L)

­čĹî Dobre padn├║ci strih a hypoalerg├ęnna bavlna ... to je nenapodobite─żn├Ż komfort tejto sady 2 ks slipov! Otvoren├ę slipy s vy┼í┼í├şm p├ísom. Vr├║bkovanie 1x1. Predn├Ż diel a rozkrok pod┼íit├ę bavlnou. Biele pr├ídlo perte na 95 ┬░C, farebn├ę na 60 ┬░C. Zn├ímka OEKO-TEX ? zaru─Źuje nepr├ştomnos┼ą l├ítok ┼íkodliv├Żch pre zdravie... 3 kusy tango nohavi─Źiek

3 kusy tango nohavi─Źiek

­čĹî Outer shell: 82% polyamide, 18% elastane ..


kusy 2,5 (50%) 45 x hodnoten├ę

Kateg├│ria produktov kusy obsahuje 5 z├íznamov z v├Żberu internetov├Żch obchodov.


Sociálne siete
Vyberajte si: kusy a porovn├ívajte ceny z internetov├Żch obchodov.
© 2023 Kontakt